لینک کانال حاج محمد رضا طاهری در تلگرام

کانال حاج محمد رضا طاهری
ب

لینک کانال حاج محمد رضا طاهری در تلگرام

امروز در سایت پی سی لرن به معرفی کانال حاج محمد رضا طاهری در پیام رسان تلگرام میپردازیم.شما در این کانال میتونید اخرین صوت ها رو ببنید و دریافت کنید و از اخرین مراسم ها نیز باخبر شوید.

حاج محمدرضا طاهری فرزند حاج محمدتقی طاهری از مداحان مهروف تهران است. مداحی را از کودکی و در کنار پدرش با حضور در جلسات و مراسم های مذهبی فراگرفت. خانواده طاهری از خانواده های مذهبی و سنتی تهران بود. پدر بزرگ و دایی محمدرضا از مدیحه سرایان خاندان پیامبر بودن پس در این خانواده همه فرزندان از کودکی با اهل بیت آشنا شدند و اکنون هم دو برادر دیگر محمدرضا یعنی مرتضی و محسن مداح هستند.

به گفته خود حاج محمدرضا او برای اولین بار در هیئت ” حسین جان ” محله نازی آباد تهران نوحه خوانی کرده است. این هیئت متعلق به حاج ناصر ارضی برادر حاج منصور ارضی است. بعد از چندی محمدرضا طاهری ۱۳ ساله از طریق همین هیئت به جبهه های نبرد حق علیه باطل اعزان شد.

پس قسمت شد که محمدرضا نوحه خوانی های خود را در جبهه ها و در منطقه دوکوهه اجرا کند. پس از فعالیت های محمدرضا طاهری در جبهه ها و نوحه خوانی ، وی به شهرت رسید و برای مداحی به پادگان ابوذر در گیلانغرب اعزام شد.

برای ورود به کانال روی ورود کلیک کنید

ورود به کانال

 

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *