لینک کانال کربلایی نریمان پناهی در تلگرام

کانال کربلایی نریمان پناهی
ب

لینک کانال کربلایی نریمان پناهی در تلگرام

امروز در سایت پی سی لرن به معرفی کانال کربلایی نریمان پناهی در پیام رسان تلگرام میپردازیم.شما در این کانال میتونید اخرین صوت ها رو ببنید و دریافت کنید و از اخرین مراسم ها نیز باخبر شوید.

متولد ۱۳۴۴ است و در یکی از محله های قدیمی تهران به نام عباسی دیده به جهان گشود. جهانی که هیچ وقت برایش ارزشی نداشته و این را میتوان از زندگی ساده و بی آلایشش براحتی دریافت /.

از کودکی به دروس مذهبی علاقه بسیاری داشته و در سن ۱۴ سالگی قاری قرآن بوده و در سن ۱۶سالگی وارد حوزه علمیه المهدی در خیابان جوادیه تهران شده و ۲ سال در آنجا به تحصیل دروس حوزویپرداخت وقتی به سن ۱۸ سالگی رسید وارد جبهه های حق علیه باطل شده و از ادامه تحصیل منصرفشده و به جبهه و جنگ و دفاع از حریم پرداخت/.

در جبهه معاون گردان میثم بوده و در سال ۱۳۶۳ هیئت مکتب الحسین را تأسیس کرده و در سال ۱۳۸۲ موفق شدند پرچم هیئت را به مدد مادر سادات حضرت زهرا (س) به کربلا برده و به مدت ۱۱۰ روز با پرچم هیئت در کربلا بمانند/.

در هیئت مکتب الحسین پذیرای مداحان بنامی چون  ، حسین سیب سرخی ، محسن فیضی ، ابراهیم رحیمی ،  سید مجید بنی فاطمه و سید علی مددوار و سید مظلوممان سید الذاکرین سید محمد جواد ذاکر ( ره )و دیگر مداحان بوده است و همین امر موجبات دوستی دیرینه ایشان وسید جواد را فراهم نمود/.

زمانی در هیئت دیوانگان حسین کاشان مداحی نمود ولی بعد بنا به دلایلی از این هیئت جدا شده و علیراغم اصرارهای بعدی مسئولین این هیئت دیگر در دیوانگان نخواند/.

کربلایی نریمان پناهی زمان اقامتش در کربلا را به عنوان بهترین دوران عمرش یاد میکند/.

برای ورود به کانال روی دکمه ورود کلیک کنید

ورود به کانال

 

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *